Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

11.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf Matematik Özel Ders

Lise 11.Sınıf Matematik Özel Ders ile ilk öğretim derslerinin biraz daha geliştirilmiş, konuların daha detaylandırılmış halleridir. İlköğretim temeli sağlam olmayan öğrenciler lise derslerinde zorlandıkları görülmüştür. Bu yüzden ilköğretim derslerinde başarı sağlayan öğrenciler, lise derslerini başarılı bir çalışmayla kolay bir şekilde geçebilmektedir.

Lise 11.Sınıf Matematik Özel Dersleri bazı sınıflarda çok zorlu geçmektedirler. Bu durumlarda özel derslere başvurarak lisede sınıfınızı kolaylıkla geçebilirsiniz. Okulda aldığınız dersler ve özel dersin yardımıyla birlikte Lise derslerinde başarı sağlamamanız için hiçbir neden yok.  Liseler çeşitli bölümlere ayrılırlar, sayısal dersler, sözel dersler, eşit ağırlık dersleri vardır.

Her 11.Sınıf Matematik Özel Dersin kendine ayrı çalışma metotları vardır. Örneğin sayısal dersleri çok soru çözülerek başarı sağlarken, sözel dersler bol bol kitap okumanız ve aynı zamanda çok soru çözmeniz gerekebilir. Bunun gibi farklı çalışma metotlarını lise derslerinde görebilirsiniz. Her ders  öğrencinin eksiklerine odaklanarak hazırlanmış ders planları üzerinden işlenir.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

11.Sınıf Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

11.Sınıf Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

11.Sınıf Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

11.Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

11.Sınıf Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf Matematik Özel Dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

11.Sınıf Matematik Özel Dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Matematik Özel ders ders yeri
Matematik Özel ders ders yeri

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

11.Sınıf Matematik Özel Dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari
11.Sınıf Matematik Özel Ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

11.Sınıf Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf Matematik Özel Dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

11.Sınıf Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri WhatsApp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

11.Sınıf Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

Msü Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

Msü Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Msü Matematik Özel Ders
11.Sınıf Matematik Özel Ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

Msü Matematik Özel Ders

Evde 11.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf matematik özel ders ile ev ödevlerine yardım ediyoruz, Evinizde birebir-masabaşı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz. Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımız dan faydalanabilirsiniz. Sınıf sınıf konularına göre düzenlenmiş konu anlatım föylerimiz, konu konu düzenlenmiş ösym nin sorduğu tüm sınav soruları, yıl yıl sınav kitapçıkları ve soruların yorumu, Özel derslerimizde süre kısıtlaması yok, föylerimiz hediye, Özel soru çözüm metodlarımız, yazılıya hazırlık nokta atış soruları ve yılların tecrübesiyle çıkabilecek muhtemel soruların tahmini, elit kaynaklardan ödev testleri ve takibi, konuyu kavratıcı basitten zora testler, hepsi ve daha fazlası bizde…

Bu sınıfta üniversite hazırlığına başlamış olan öğrencilerimize sınav sistemi, sınava gireceği bölümün gerektirdiği koşullar ve sınav hakkında bilgiler aktarılır. 11.Sınıf Matematik Özel Ders okul başarısı yanında bir sene sonra gireceği sınav için gerekli bilgilerin ve donanımın kazandırılması hedeflenmektedir.

Bu sınıflarda öğrencinin konu eksiğine direk nokta atışı yapılmaktadır. Öğrencilerimiz ağırlıklı olarak alan dersleri göreceği için bu derslerin iyice kavranılabilmesi, üniversite basamağının ilk adımını oluşturacak ve hazırlık sınavında bu 11.Sınıf matematik özel derslerden sorumlu olacaklardır. Dolayısıyla lise eğitimi, üniversiteye hazırlık için temel bir düzey oluşturmakta ve lise dönemi boyunca alınacak derslerdeki başarı grafiği üniversite kapısını bir adım daha aralayacaktır.

Değerli öğrencilerimiz, sizde iyi bir lise eğitimi için güvenilir ve alanında uzman öğretmenlerimizden özel ders alabilir eğitim-öğretim döneminiz boyunca rahat ve başarılı bir süreç geçirerek üniversiteye hazırlıkta önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. 11.Sınıf matematik özel ders ile 11.Sınıfa geçen öğrenciler bu sene hem derslerine odaklanmalı hemde giderek zorlaşan TYT ve YKS ye hazırlanmaya başlamalıdırlar.

Ayrıca bu sene görecekleri matematik konuları Ayt matematik sorularının neredeyse %45 ini içerir. İyi bir üniversitenin iyi bir bölümünü kazanmak isteyen öğrenci 11.sınıftan TYT ve YKS ye hazırlanmaya başlamalıdır. İşte biz 11.sınıf öğrencilerinin bu zor matematik yükünü sistemli birebir 11.Sınıf matematik özel dersle hafifletiyoruz. Sizde matematik özel dersini almak ve Tyt-Ayt de çok iyi matematik neti yapmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.