Hakkımızda

[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css=”.vc_custom_1532335586747{margin-top: 0px !important;margin-bottom: -110px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1500893217080{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][wiloke_our_team cover_image=”1440″ get_members_by=”custom”]

Hakkımızda

www.matematikozelders.com sitesi 10 yıl önce kurulmuştur.

Sürekli güncellenmektedir.

Sitemiz sayesinde bulundugunuz ildeki Matematik özel ders veren Matematik Öğretmeni arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Türkiye geneli Matematik öğretmenlerimiz Whatsapp grubumuz sayesinde İletişim ve paylaşımlar yapmaktadırlar.

Öğretmen arkadaşlarımızın profillerini inceleyebilir, veli ve öğrenci yorumlarını okuyabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz Matematik Lisans mezunu olup yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktadırlar.

Matematik Öğretmenlerimi öğrencilerinin matematik ve geometri derslerine yönelik eksiklerini tamamlayarak başarıılı olmalarını sağlamktadır. Her öğrencisine özel program ve çalışma planı uygulanır.

Öğretmenlerimiz her yıl yeni müfredat ve yeni sınav sitemi, yeni nesil soruları inceleyip verimlilik sağlanıyor.

Matematik Özel Dersin www.matematikozelders.com sitesi tarafından alınması gerektiğini vurgulamak için 2001 yılından bu yana sitemiz hizmet vermektedir.

Sitemiz, KTÜ de Yükseklisans ve 19 Mayıs Üniversitesinde lisans eğitimini tamamlayan Yaşam Koçu, Profesyonel Öğrenci Koçu ve Matematik Başarı Koçu Yalçın Algan tarafından özel ders almak isteyen ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri ile Türkiye genelindeki Matematik Öğretmenlerini buluşturmak amacıyla özel ders almak isteyen aile ve bireylerin pratik ve ekonomik bir şekilde, güven sorunu yaşamadan deneyimli eğitmenlerden ders alabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

www.matematikozelders.com ekibi

” İşimiz ilgi uyandırmak, bilgi ikramımızdır.”[/wiloke_our_team][/vc_column][/vc_row]