Site Rengi

22.02.2020 - Matematik Özel Ders & Öğretmen Rehberi
Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Değişen sınav formatı ve yeni nesil sorular bize Matematik özel ders almaya zorlamaktadır.

Matematik Özel Ders
REKLAM ALANI

Değişen sınav formatı ve yeni nesil sorular bize Matematik özel ders almaya zorlamaktadır. Soruları çözmek için yüksek konsantrasyon, rahat soru sorabilme, İhtiyaca göre ders, İstediğiniz zaman diliminde ders imkanı, sorumluluk duygusu, öz güven, derse olan ilginin artması, matematik dersine karşı olan ön yargının azalması bizi matematik özel ders almaya zorlar.

Ücretsiz ilk görüşme dersimizde; öncelikle 20 Yıla yakın Dershane ve Özel Ders tecrübemiz ile Özel Dersimizi Tek iş olarak yapmaktayız. Mesai bitince hemen özel derse koşmuyoruz. Hazırlıksız ve ders notumuz olmadan özel dersimize girmiyoruz. Dersimizi hiç kimse bölmez. Dilerseniz evinizin rahatlığında ders anlatabiliriz. Hem öğrenci daha rahat olur, hem de daha uzun süre ders çalışabiliriz. Örneğin sizinle 2 saat üzerinden anlaşırız dersimizi 3 saat yaparız 2 saatten sonrası bizden hediye olur. Kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz. Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

20 yıl Dershane ve Matematik özel ders tecrübesine sahibiz. Hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. Özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz. Özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Matematik özel ders

Matematik Özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.
Özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Özel matematik dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

Özel Matematik Dersi

Öncelikle Özel matematik dersimizi alacak öğrencinin seviyesinin belirler, konu anlatımı, anlatılan konu ile ilgili bol soru çözümü, ev ödevi, whatsapp üzerinden anlamadığı yerleri sorma, matematik koçluğu ve çalışma stratejileri hakkında bilgilendirmek, ders çalışma planı yapmak, veliyi bilgilendirmek, ders anlatım föylerini hazırlayıp konu anlatımında kullanmak, kaynak sağlamak görevlerini de üstlenmektedir.

Neden matematik özel ders, öğrencimizin Matematik bilgisini ölçer, kendisini tanımasını dolayısıyla bizim onun matematik temelini ölçmemiz gerçekleşir. Süre gözetmeksizin, öğrencimizin de zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. İster evinizde ister. Kızılay’da mini kütüphanemizde Birebir özel dersler vermekteyiz. Öğrencimize gireceği sınav hakkında bilgi verir.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz. Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır. Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz. Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde sorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. Öğrencimiz bize WatshApp tan 7 gün 24 saat soru sorabilir. Matematik ve Geometri sorularına yaklaşım tekniklerini, ne sorulursa ne yapılmalı diye not aldığımız tecrübemizi bir kitapçık haline dönüştürdük. Bunu öğrencimiz ile paylaşıyoruz. Dersi öğrencinin en rahat yorumlayabildiği öğretim metodunu uygulayarak en iyi anladığı metod ile dersimizi anlatmayı sürdürürüz.

Whatsapp matematik Soru Çözüm Grubu

Neden Matematik Özel Ders

Matematik Özel dersinizi evinizde ya da ofisimizde alabilirsiniz. Özel ders kalabalık olmayan nezih bir ortamda alınmalıdır çünkü zaman sadece ona ait olmalıdır. Özel ders öğrenci merkezlidir.

Neden matematik özel ders, öğrencimizin hedefine ulaşması için ne kadar net yapması gerektiğini, günde kaç saat ders çalışması gerektiği hakkında tablomuzu anlatırız. Haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluyoruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır.

Neden matematik özel ders, tüm konuları Sınav tarihine kadar olan haftalara böleriz ve konu dağılım tablosunu gösterir. Öğrencimizin girecek olduğu sınavın tüm yıl yıl Tüm ÖSYM sorularını öğrenciye verir. Matematik Geometri sorularına yaklaşım tekniklerini anlatırız, sorulara yaklaşım teknikleri ile ilgili notların yazılı olduğu kağıdı öğrencimize veririz. öğrencimiz soru çözerken bu kağıttan yardım alır.

Öğrencimiz ÖSYM ve MEB in tüm sınavlarda çıkan sorularını konularına göre düzenlenmiş halini çözer. Yıllarca edindiğimiz tecrübe ile her deneme sınavından sonra öğrencilerimizin yaptığı hataları not ettik ve öğrencimizin de bu hataları yapmaması için onu bilgilendirir ve takibini yaparız.

Ders işlerken önemli bulduğumuz noktaları bir formül kağıdına not ederiz, kavram haritaları oluştururuz. Çünkü öğrenci tüm föyü tekrar tekrar etmektense kavram haritasına bakarak ta daha hızlı yol alabilir, sorulara yaklaşabilir. Öğrenciye nasıl ders çalışması gerektiğini anlatarak yapılması gerekenleri kağıda beraber not eder takibini yaparız.

Öğrencinin kendini tanıması ve zamanı en güzel şekilde kullanması için doldurulması gereken bir anket uygulayarak boş zamanlarını tespit ederiz. Daha fazla ders çalışabilecek zaman ayarlaması yapılabilir. Öğrencimize piyasadaki kaynaklarda kolay Orta ve Zor kaynak önerisi yapılarak ödevlendirme yapılır, çözemediği soruların üzerinde neden çözülemediği ve eksik olan yorumun ne olduğu anlatılır.

ÖSYM ve MEB in yapmış olduğu tüm sınavların sorularını konularına göre düzenledim ve bir çok elit kaynaklardan özel soruları konu anlatımları ve kısayolları bir araya toplayarak bir konu anlatım föyü oluşturdum. Yılların tecrübesini de katarak başarıyı yakalamamız için her şeyi düşündüm. Yalçın Algan olarak biz 18 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahip bir öğretmenim. Son 4 yıldır sadece matematik özel ders vermekteyim. Sadece özel ders öğrencilerimin başarılı olması için uğraşmaktayım.

Özel Ders Matematik

Her öğrenci matematik dersinde başarılı olabilir. Önemli olan özel ders matematik ile programlı çalışma, konuları iyi anlama ve sürekli soru çözmektir. Bunu istemek ve konuları pekiştirmek için detaylı çalışma gerçekleştirmek, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmasına olanak tanıyor. Hiçbir öğrenci kesinlikle okuldan aldığı eğitimle sınırlı kalmamalıdır.

Okuldan alınan eğitim sadece belirli bir temel oluşturur. Fakat sınavlarda başarılı olmak için yeterli değildir. O yüzden mutlaka birbirinden farklı matematik konuları tam olarak anlaşılmalı, çözülemeyen sorular hakkında farklı yollar öğrenilmelidir.

Bunu gerçekleştirmek içinse Özel Ders Matematik büyük öneme sahiptir. Her matematik konusu üzerinden soruların farklı çözüm yolları ve metotları doğru şekilde anlamak öğrencinin sınavlarda öz güvenli şekilde soruları çözmesine ve başarılı olmasına fırsat vermektedir.

Özel ders matematik öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Özel ders matematik verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.
özel ders matematik öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Özel ders matematik ile amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.
özel ders matematik anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz. Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Özel ders matematik ile size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

Özel ders matematik ‘te konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz. Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır. Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler. Online video dersler ile konuları tekrar tekrar dinleyebilirler

Öğrenciler için profesyonel bir anlayışla farklı yöntemler dahilinde sunulan özel ders matematik adına geniş bir yelpaze sağlanıyor. Alanında tecrübe sahibi ve uzman matematik öğretmenleri, yılların getirdiği dershane tecrübesiyle kaliteli destek sunmaktadır. Öğrencilerin eksik okudukları konu hakkında ders alabilmek için farklı şehirlerden öğretmenlere ulaşabilir. Veliler site üzerinden öğretmenlerin iletişim bilgilerini alarak onlarla birebir bağlantı kurabilir. Böylece öğretmen hakkında daha detaylı ve geniş bilgi alınarak güven içerisinde çocuklar özel ders matematik alabilir.

Her gün sayısız öğrencinin ve velinin ziyaret ettiği site bünyesinde, Türkiye’nin farklı şehirlerden öğretmen ve öğrenciler bir araya geliyor.
Farklı Anlayışlarla Elde Edilecek Özel Ders Matematik Eğitimi
Kendi yöntemleri ve metotları bulunan değişik anlayışa sahip matematik öğretmenlerine site üzerinden ulaşabilirsiniz. Öğretmenlerin öz geçmişleri ve iletişim bilgileri detaylı bir şekilde sunulmaktadır. Böylece özel matematik dersi hakkında farklı konular üzerinden en güvenilir eğitim öğrencilere sunuluyor. Site özellikle velilere seçim imkanı sağlamaktadır. Hiç İnternet üzerinden araştırmaya gerek olmadan site kapsamında farklı öğretmenlerle irtibat kurabilir; çocuklar için uygun olduğu düşünülen öğretmenlerden profesyonel eğitim alınabilir.

Sınavlarda Başarılı Olmak İçin Özel Ders Matematik

Matematik konusunda sınavlarda başarılı olabilmek için farklı soruların değişik çözüm metotlarını öğrenmek gerekmektedir. Bunu gerçekleştirmek içinse öğrenciler yapamadıkları soruları birebir uzman eğitmenlere sorarak sağlamalıdır. Site öğrenci ve öğretmenleri ortak bir çatı altında toplamak için özel bir platform sunmuş durumda. Bu sayede özel ders matematik üzerinden tüm öğrenciler profesyonel etmenlerden destek alabilir, anlamadığı ve çözemediği sorular hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir.

Günümüz piyasasında çocukları özel eğitim kurumlarına göndermek oldukça yüklü bir külfet ortaya çıkarmaktadır. Fakat birebir olarak sadece matematik dersinden öğrencilere eğitim, bu site üzerinden elde edilebilir. Detaylı iletişim bilgileri üzerinden öğretmenlere ulaşabilir, onların metotlarını, tecrübelerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Böylece çocuklarınız için en doğru özel ders matematik eğitimini sağlamanız mümkün. Ayrıca site bünyesinde video, test çözümü, uzaktan eğitim ya da WhatsApp grubu gibi farklı kategorilerle kaliteli bir destek sunulmaktadır.

Özel Matematik Dersi

Okul sıralarının en temelinden en yüksek aşamasına kadar özel matematik dersi çok büyük öneme sahiptir. Akademik konular da yüksek öğretimlerin en iyi bölümlerine bakıldığında hepsinin matematik temelli bölümler oldukları görülecektir. Bu nedenle gelecekte iyi bir mesleğe sahip olmak için öncelikle sayısal bilimlerden birisi olan matematik konusunda çok iyi olmak gerekiyor.

Matematik dersinin en temel eğitim öğretim döneminden en yüksek eğitim öğretim dönemine kadar her konusunda başarılı olmak gelecek için önemli bir adım atmak anlamına geliyor. Bu nedenle özel matematik dersi ile matematik konusundaki tüm eksiklikler giderilerek gelecek için önemli bir ışık yakmak mümkün.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Özel matematik dersi verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.
Özel matematik dersi öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz. Özel matematik dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özel Matematik Dersi Avantajları

Okullarda verilen matematik dersinde öğrencilerin yaşamış oldukları en büyük sorun müfredatın çok yoğun ve zamanın az olmasından dolayı öğrencilerin matematik dersi ile ilgili sağlam temeller atamazlar. Anlayamadıkları bir konu için yeniden geriye dönmek zaman açısından büyük sıkıntılar yaratabiliyor. Bu nedenle özel matematik dersi ile öğrenciler matematikte anlayamadıkları tüm konuları anlar hale gelerek okuldaki matematik müfredatına yetişmektedirler.

Öğrencilere verilen özel matematik dersi ile öncelikle öğrencilerin matematik dersinde eksik kaldıkları konuların tespit edilmesi sağlanıyor. Yapılan bu tespitler ile öğrencilerin bu konuları çok daha iyi anlaması için adımlar atılıyor. Verilen özel matematik dersinde yapılan ilk iş öğrencilerin matematik seviyelerinin tespit edilmesidir. Matematik seviyeleri tespit edilerek en temelden öğrencilerin seviyelerini yükseltmek için çalışma programları hazırlanıyor.

Hem Okul Hem Sınavlara Hazırlık Özel Matematik Dersi

Verilen özel matematik dersi ile öğrenciler hem okullarındaki matematik dersi sınavlarına hem de büyük sınavlara hazırlanmaları sağlanıyor. Matematik biliminde var olan formüller hayatın tamamında geçerli olduğu ve değişkenlik göstermediği için alınan iyi bir matematik dersi ile bu bilgiler tüm eğitim öğretim hayatı boyunca öğrencilere büyük avantajlar sağlıyor.

Özel matematik dersi ile öğrenciler matematik dersi için sağlam bir temel atarak aynı zamanda üniversite sınavları için de hazır hale gelmeleri sağlanıyor. Yapılan araştırmalarda üniversitelerin en iyi bölümlerinde okuyan öğrencilerin ortak noktası matematik derslerinin en temelden çok iyi olduğu belirlenmiştir.

Özel matematik dersi ile sunulan hizmetler birbirinden farklı özellikler içeriyor. Öncelikle konu anlatımı ve konunun anlam olarak idrak edilmesi sağlanıyor. Sonraki aşamada ise anlatılan konuların çok iyi pekiştirilmesi için soru çözme tekniklerine geçiliyor. Soru çözme teknikleri başlangıçta tek bir kulvarda verilirken sonraları farklı soru çözme tekniklerine geçilerek konuların çok daha iyi kavranması sağlanıyor.

Öğrencilerin iyi oldukları ve yeterince iyi olmadıkları konularda herhangi bir ayrım yapılmadan sanki öğrenciler tüm konularda iyi değilmiş gibi en temelden eğitimler verilmeye başlanıyor. Çünkü matematikte her konunun bir sonraki konu ile bağlantılı olması matematik dersinin bir bütünlük içinde ele alınmasını gerektiriyor.

Matematik Özel Ders Notlarımız

Özenle hazırlanmış matematik özel ders notlarımız ile basitten zora, nokta atış soruları, uzun metinli sorular, akıl yürütme soruları, öğrencilerimizin ais sisteminden alınmış sorular, piyasadaki yayınları inceleyerek onlardan seçilmiş sorular ve konu anlatımları alınarak kısayolları, pratik çözümleri, çözümlü sorular ve ödev testleri vardır. Yılların tecrübesiyle özel ders notlarımızı her yıl güncel tutmaktayız.

Matematik özel ders notlarımız

Matematik Özel Ders Notlarımız Ses Getirmeye Devam Ediyor

Özellikle her sınavdan sonra yeni çıkan yayınların pdflerini inceleyerek bu kaynaklardan seçilmiş özel sorular, özel anlatımlar, özel kısa yollar, pratik çözümler, çözümlü soruları da özel ders notlarımızda bulunmaktadır. Kurgulayıcı soru tipleri, düşündüren soru tipleri, akıl yürütmeye dayalı sorular, mantıksal akıl yürütme soruları, muhakeme gücünü ölçme, analitik düşünceye dayalı eğitim, sorgulamaya dayalı eğitim, sayısal mantık, pisa eğitim modeli dikkate alınmıştır.

Matematik dersine çalışırken aklımızda bulunması gereken bazı küçük hatırlatmalara yer verdim. Tyt ve Lgsye yönelik Sınav yayınları başta olmak üzere bir çok yayınevlerine kitap ve soru yazdım. 17 yıl tecrübeme dayanarak her yıl Lgs Tyt Ales Dgs Kpss sınavlarına hazırlık matematik özel derslerimde öğrencilerin takıldığı soruları not alarak her öğrenci bu sorularda takılabilir mantığıyla özel ders notlarımıza eklenmiştir.

Testlerimizde genel yetenek soruları, konuların mantık ile çözülebilir kısımları, şıklar profesyonelce hazırlanmış kolay ama dikkat gerektiren sorular öncül sorular ve mantık soruları bulunmaktadır. 18 yıllık dershane ve özel ders tecrübesine sahip olmak demek özel ders notlarımızın sürekli güncellenmesi demektir.

Peki matematik özel ders notlarımızı nasıl hazırlıyoruz ?

Matematik özel ders notlarımızda özellikle ösym nin yaptığı ales tyt ayt yks dgs kpss lgs pmyo yös, sat, pisa, ıb kurumlar, banka sınavlarının sorularını konularına göre düzenliyoruz. ösym nin yayınlamadığı soruları da öğrencilerimizin ais sisteminden bilgisayarımıza indirip inceleyip özel ders notlarımıza ekliyoruz.

Ders anlatırken aldığımız başarılar, dönütler ve yorumlar kendimizi güncellememize sebep olmaktadır. Matematik kavram haritalarımız, Türkiye’deki matematik öğretmenleri ile bilgi alışverişi, ödev testleri, sınav soruları, deneme soruları, spot ve taktikler, kısa yollar, könu özeti, çözümlü sorular, beklenen sorular, nokta atış soruları, konu çalışma soruları, karşılaştığımız sorular, uzun metinli sorular, güncel hayat problemleri ve daha fazlası matematik özel ders notlarımıza eklenmiştir.

Ösymnin tüm sınavları incelenerek hazırlanan ders notlarımız üzerinden özel derslerimiz yapılmaktadır. Öğrencilerimize verdiğimiz ödev testlerini öğrenci çözdüğünde WhatsApp ile resim çekip göndererek kontrolünü sağlarız.

Lgs Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Yks Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Ales Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Dgs Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Kpss Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Msü Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN 0532 6648561 ANKARA

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.